markiza w pelnej kasecie

Markizy w pełnej kasecie

markiza kasetowe

Markizy kasetowe

markizy otwarte

Markizy otwarte

markizy balkonowe

Markizy balkonowe

dodatki do markiz

Dodatki do markiz

jak dobrac markizy

Jak dobrać markizę?

 

Informacje ogólne:

Od kilkunastu już lat markizy tarasowe są naszym sztandarowym produktem. W naszej ofercie znajdują się zatem modele markiz najbardziej renomowanych polskich producentów - firm Selt i Dragon oraz markizy niemieckiej firmy Marlikux, która od lat jest liderem na swoim rynku, przoduje w dziedzinie innowacyjności, znana jest na całym świecie z produktów niezwykle trwałych, solidnych oraz oznaczających się wyjątkowym design.

Podstawowe funkcje markiz tarasowych:

- Ochrona przeciwsłoneczna

- Ochrona przeciwdeszczowa

- Funkcja dekoracyjna

- Nośnik reklamy (dotyczy sklepów oraz restauracji)

Montaż:

Nasze brygady montażowe składają się z przeszkolonych osób posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do prawidłowego montażu markizy tarasowej.

Nasi dostawcy przewidzieli różne typy uchwytów markizy, dzięki którym możliwe jest wykonanie montażu zarówno do ściany, jak również do sufitu (płyty balkonowej). Zdarza się również, że markiza jest montowana do krokwi dachowych. Montaż ścienny i sufitowy standardowo jest wykonywany przy użyciu tzw. kotew chemicznych. Dzięki specjalnym reduktorom możliwe jest zdystansowanie zewnętrznej warstwy ocieplenia.

Tkaniny:

Tkaniny wykorzystane przez naszych dostawców cechują się niezwykłą trwałością, odpornością na płowienie (5 lub 10 lat gwarancji na trwałość koloru). Część tkanin produkowana jest w tzw. nanotechnologii z efektem samoczyszczenia.

Więcej informacji o tkaninach znajdą Państwo w Poradniku - Jak wybrać markizę tarasową.

Zobacz galerię realizacji

Masz pytanie ? Napisz !
Z przyjemnością odpowiemy na każde.